Cucumis - Darmowy serwis tłumaczeń online
. .Cucumis - Projekt

Wspólne tłumaczenie dla zarządzania projektem

Ta część cucumis.org jest przeznaczona dla wielojęzycznego projektu. Tutaj możesz znaleźć wspólne tłumaczenia przeznaczone dla tworzącego projekt i dla tłumacza, którzy mają ochotę pomóc w tworzeniu projektu. Tłumaczący nie potrzebuje rejestrować się i nie ma żadnego obowiązku aby posiadać punkty za tłumaczenia. Tłumaczenia nie będą dodane na stronę prośby o tłumaczenia. Tworzący projekt może swobodnie zamieszczać swoje teksty na tej liście i w ten sposób wydawać swoje punkty.

Twórca projektuTu podajemy główne funkcje dla wspólnego tłumaczenia:
- Udziel pozwolenia na tłumaczenie twoich plików tekstowych wszystkim odwiedzającym i członkom.
- Historia tekstów będzie zachowana w bazie danych (wiki) i można będzie je przywrócić w razie zgłoszenia nadużycia.
- Eksport do plików językowych
- Import z plików językowych
- Wykrywanie tłumaczeń do aktualizacji (kiedy zmieniasz tytuł)
- Kiedy edytujesz tłumaczenie jest ono niedostępne dla innych osób, aby uniknąć tłumaczenia jednego tekstu przez dwie osoby w tym samym czasie.
- Bezpośredni link do twojego projektu tłumaczenia strony.

Jak mogę zdobyć punkty aby prosić społeczność cucumis.org o pomoc?
- Możesz wykonać tłumaczenia dla społeczności.
- Możesz prosić o darowiznę na forum forum.
- Możesz pozyskać tłumacza poprzez wysłanie go na twoją stronę z projektem porzez podanie mu twojego linka ( https://www.cucumis.org/projekt_8_p/p_in_myProjectId.html ). Każdy nowy członek, którego pozyskasz dla cucumis.org daje ci punkty za każdym razem kiedy on albo ona dokonuje tłumaczenia dla społeczności cucumis.org.

Wygląda interesująco, jak mam zacząć?
Jeśli chcesz spróbować zarządzać swoimi tłumaczeniami za pomocą "wspólnego tłumaczenia" zapraszamy cię na stronę główną aby zacząć od stwórz nowy projekt.
Później wybierz alternatywÄ™ "Wszystkie tłumaczenia" z meni po lewej stronie aby rozpocząć dodawanie tekstu do twojego projektu.

TÅ‚umaczTłumaczenie ze strony projektu na cucumis.org nie daje ci żadnych punktów. Nie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem aby przetłumaczyć projekt (jeżeli zarządzający projektem wybrał taką opcję).

Jeżeli chcesz pomóc jakiemuś projektowi, przejrzyj listę projektów albo użyj wyszukiwarki lista projektów albo użyj wyszukiwarki i przejdź na stronę projektów. Potem wybierz dowolny język, któremu chcesz pomóc i zostaniesz przeniesiony na stronę z poszukiwanym tłumaczeniem w języku, który wybrałeś.W przygotowaniu...