Cucumis - Сервіс безкоштовного перекладу онлайн
. .Cucumis - Сервіс безкоштовного перекладу онлайн

Хто ми?

Cucumis - це співдружність перекладачів, що діляться своїми лінгвістичними знаннями та допомагають один одному у світовій мережі.

Для чого це?

Cucumis - це веб-сайт, де ви можете запропонувати співдружності тексти для перекладу.
Ви бажаєте [перекласти] чи щоб [вам переклали]?

Як воно працює?

Аби користуватися послугами Cucumis, ви маєте бути зареєстрованим користувачем; ви отримуєте пункти, коли перекладаєте текст, і ви потребуєте пунктів, аби ваш текст було перекладено.

A якщо я не розмовляю іноземною мовою?

В разі, якщо ви не знаєте жодної іноземної мови, ми дозволяємо вам використовувати Кавуна надаючи вам 300 пунктів кожні 10 днів (тільки за умови, якщо ви ввійдете до сайту під вашим ім'ям та якщо ви дійсно потребуєте цього перекладу).

Скільки це коштує?

Нічогісенько. Cucumis ґрунтується на обміні послугами для отримання взаємної користі.

А як щодо якості перекладу??

Всі переклади оцінюються адміністрацією та експертами. Учасник стає "Експертом" у даній мові, коли він чи вона зробила багато перекладів, які були оцінені в середньому вище за 7/10. Якщо ви бажаєте бути певними щодо якості перекладу, ви можете запросити, аби його робив виключно "Expert", але це коштуватиме вам більше пунктів.

Чому саме Cucumis?

Cucumis приблизно перекладається з Латини як "Кавун". Це сферичний плід, подібний до Землі, повний наснаги та щастя. За допомогою близько 3000 мов, якими спілкуються у світі, ми сподіваємось, що цей вебсайт допоможе нам краще пізнати один одного.