Cucumis - 무료 온라인 번역 서비스
. .Cucumis - 무료 온라인 번역 서비스

사용자 등록하기
번역요청을 하시거나 번역하시기 위해서는 회원가입을 하셔야 합니다.
등록하지 않고서도 최종 번역물들 또는 완성된 번역물들을 보실 수 있습니다.

최근 요청된 번역물
147
13원문 언어13
영어 İ live in Belgrade, Serbia; but İ was born in Barcelona, Catalonia
İ live in Belgrade, Serbia; but İ was born in Barcelona, Catalonia. Serbian is my favourite foreign language: İ speak it well and İ got the B1 at the University of Belgrade.
The unnamed extra language İ requested, is Belarussian (Беларуская). / Неназваная дадатковая мова, якую я прасіў, — беларуская.

B1 is a level from the Common European Framework of Reference for Languages, you can see more about it on Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Common_European_Framework_of_Reference_for_Languages

264
원문 언어
터키어 Evlendikten sonra bir adamın bütün gayesi ve...
Evlendikten sonra bir adamın bütün gayesi ve istikbal düşüncesi, bir kere içine girmiş bulunduğu ve şimdi mukadder telakki ettiği bu belayı ses çıkarmadan ve dosta düşmana pek belli etmeden sürükleyip götürmek, onda herkes tarafından söylenen, fakat kimse tarafından bulunamayan meziyetler ve saadetler araştırmaktır.
This is a paragraph from "Kuyucaklı Yusuf" by Sabahattin Ali.

요청된 번역물
영어 영어
387
원문 언어
터키어 ETS 2 Gerçek Şirketler Modu
Bu mod Oğuzhan Ünal tarafından yapılmış olup ticari amaç gütmeksizin dağıtılması serbesttir.
Bu mod ile harita ve nakliye piyasası ekranındaki mini şirket logoları ve şirket binalarının önündeki tabelalarda, bayraklarda yer alan şirket logoları değiştirilip yerine gerçek şirket logoları getirildi. (Dorselerdeki şirketler değişmez)

Aygaz, Opet, Petrol Ofisi, Shell, Total ve Türk Petrol benzin istasyonları eklendi.

(1.37 ve 1.36 sürümlerinde test edildi.)
Shell, Total gibi özel isimler İngilizce olarak kalsın.

요청된 번역물
영어 영어
204
원문 언어
간이화된 중국어 i want this to be translated
《重生之都市修仙》漫画版由天津大行道动漫漫画团队绘制,根据阅文集团旗下起点中文网的同名小说改编,作者是十里剑神。北玄仙尊陈凡因为修行太快渡劫失败,因缘际会下,发现自己重回地球的年少时代,法力、神通、元神、道心甚至法宝道器神兵全都消失。陈凡回忆自己上一世的种种恩怨情仇,决心要弥补遗憾,铸成无上道基……

요청된 번역물
영어 영어