Cucumis - خدمات رایگان ترجمه آنلاین
. .ترجمه - ترکی-کردی - Tamam…iyi yıl dileği için çok geç

موقعیت کنونیترجمه
این متن به زبانهای زیر قابل دسترسی می باشد: فرانسویانگلیسینروژیدانمارکیکرواتیفارسیرومانیاییایتالیاییاسپانیولیبلغاریپرتغالیسوئدیهلندیلیتوانیاییلهستانیکاتالانمجارستانیترکیاکراینییونانیآلمانیصربیاسپرانتوچینی ساده شدهفنلاندیبوسنیاییلاتویآلبانیاییویتنامیبرتونعبریروسیتایلندی
ترجمه های درخواست شده: ژاپنیچینی سنتیایرلندیکلینگوننپالینواریاردوفاروئیکردیمغولیباسکفریزیرومانيزبان سانسکریتپنجابیییدیشسواحیلییوناني باستانجاوه ايتلوگومهاراتيتامیلمقدونی

طبقه وب سایت / وبلاگ / مجمع - رایانه ها / اینترنت

عنوان
Tamam…iyi yıl dileği için çok geç
ترجمه
ترکی-کردی
cucumis پیشنهاد شده توسط
زبان مبداء: ترکی

Tamam… İyi yıllar dilemek için çok geç, şu an üzerinde çalıştığım işle meşgulüm, ancak sizler hâlâ aklımdasınız, Cucumis‘teki sevgili arkadaşlarım ve meslektaşlarım .

lilian canale ve Francky5591 halen yönetimden sorumlular ve şimdi onlara Bamsa, Freya ve gamine ile yoğun çalışanlar tarafından yardım edilmekte.

Şimdi çok istenen SSS sayfamız ve ayrıca değerleri yaşlarına bağlı olmayan yeni, genç ve yetenekli uzmanlarımız var!

Diğer bir yeniliğe gelince, şimdilerde siteye entegre edilen "Google arama"; kullanıcılar, üyeler, uzmanlar, adminler ve 'te halihazırda yapılmış çevirileri arayanlar için çok daha kullanışlı.

Bağımsız oyun geliştirme işimle çok meşgul olduğum sır değil. Cucumis'e gerektiğinden az sıklıkla bağlanmamın nedenini öğrenmek isterseniz, geliştirdiğim iPhone oyunlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada, benimle irtibata geçmek isterseniz, twitter'da size daha çok yanıt verebilirim.


23 می 2011 11:14