Cucumis - Servicio gratuito de traducción en línea
. .Traducción - Turco-Kurdo - Tamam…iyi yıl dileği için çok geç

Estado actualTraducción
Este texto está disponible en los siguientes idiomas: FrancésInglésNoruegoDanésCroataPersaRumanoItalianoEspañolBúlgaroPortuguésSuecoNeerlandésLituanoPolacoCatalánHúngaroTurcoUcranianoGriegoAlemánSerbioEsperantoChino simplificadoFinésBosnioLetónAlbanésVietnamitaBretónHebreoRusoTailandés
Traducciones solicitadas: JaponésChinoIrlandésKlingonNepalíNewariUrduFaroésKurdoMongolVascoFrisónRomaníSánscritoPanyabíYidisSwahiliGriego antiguoJavanésTelugúMaratíTamilMacedonio

Categoría Web-site / Blog / Foro - Ordenadores / Internet

Título
Tamam…iyi yıl dileği için çok geç
Traducción
Turco-Kurdo
Propuesto por cucumis
Idioma de origen: Turco

Tamam… İyi yıllar dilemek için çok geç, şu an üzerinde çalıştığım işle meşgulüm, ancak sizler hâlâ aklımdasınız, Cucumis‘teki sevgili arkadaşlarım ve meslektaşlarım .

lilian canale ve Francky5591 halen yönetimden sorumlular ve şimdi onlara Bamsa, Freya ve gamine ile yoğun çalışanlar tarafından yardım edilmekte.

Şimdi çok istenen SSS sayfamız ve ayrıca değerleri yaşlarına bağlı olmayan yeni, genç ve yetenekli uzmanlarımız var!

Diğer bir yeniliğe gelince, şimdilerde siteye entegre edilen "Google arama"; kullanıcılar, üyeler, uzmanlar, adminler ve 'te halihazırda yapılmış çevirileri arayanlar için çok daha kullanışlı.

Bağımsız oyun geliştirme işimle çok meşgul olduğum sır değil. Cucumis'e gerektiğinden az sıklıkla bağlanmamın nedenini öğrenmek isterseniz, geliştirdiğim iPhone oyunlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada, benimle irtibata geçmek isterseniz, twitter'da size daha çok yanıt verebilirim.


23 Mayo 2011 11:14