Cucumis - Nemokama vertimo internete paslauga
. .Vertimas - Turkų-Kurdų - Tamam…iyi yıl dileği için çok geç

Esamas statusasVertimas
Šis tekstas išverstas į šias kalbas: PrancūzųAnglųNorvegųDanųKroatųPersųRumunųItalųIspanųBulgarųPortugalųŠvedųOlandųLietuviųLenkųKatalonųVengrųTurkųUkrainiečiųGraikųVokiečiųSerbųEsperantoSupaprastinta kinųSuomiųBosniųLatviųAlbanųVietnamiečiųBretonųIvritoRusųTailandiečių
Pageidaujami vertimai: JaponųKinųAiriųKlingonasNepaloNevariUrdų kalbaFarerųKurdųMongolųBaskųFrizųRomų kalbaSanskritasPandžabi kalbaJidiš kalbaSuahilių kalba Senoji graikų kalbaJaviečių kalbaTelugų kalbaMarathi kalba Tamilų kalba Makedonų

Kategorija Interneto puslapis / Blog'as / Forumas - Kompiuteriai / Internetas

Pavadinimas
Tamam…iyi yıl dileği için çok geç
Vertimas
Turkų-Kurdų
Pateikta cucumis
Originalo kalba: Turkų

Tamam… İyi yıllar dilemek için çok geç, şu an üzerinde çalıştığım işle meşgulüm, ancak sizler hâlâ aklımdasınız, Cucumis‘teki sevgili arkadaşlarım ve meslektaşlarım .

lilian canale ve Francky5591 halen yönetimden sorumlular ve şimdi onlara Bamsa, Freya ve gamine ile yoğun çalışanlar tarafından yardım edilmekte.

Şimdi çok istenen SSS sayfamız ve ayrıca değerleri yaşlarına bağlı olmayan yeni, genç ve yetenekli uzmanlarımız var!

Diğer bir yeniliğe gelince, şimdilerde siteye entegre edilen "Google arama"; kullanıcılar, üyeler, uzmanlar, adminler ve 'te halihazırda yapılmış çevirileri arayanlar için çok daha kullanışlı.

Bağımsız oyun geliştirme işimle çok meşgul olduğum sır değil. Cucumis'e gerektiğinden az sıklıkla bağlanmamın nedenini öğrenmek isterseniz, geliştirdiğim iPhone oyunlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada, benimle irtibata geçmek isterseniz, twitter'da size daha çok yanıt verebilirim.


23 gegužė 2011 11:14