Cucumis - Shërbim përkthimi në linjë falas
. .Dy vjetori!


12 Korrik 2007
Gëzuar ditëlindjen Cucumis!

Deri tani 46000 anëtarë,5000 vizitorë dhe 100 përkthime ne dit.
Ka lindur një komunitet i fortë njerëzish, që ndajnë një interes të përbashkët për gjuhët.

Një falënderim i përzemërt u shkon ekspertëve, administratorëve dhe anëtarëve, të cilët e japin kontributin e tyre cdo ditë.

Nuk mund t'i përmend të gjithë përmirësimet e faqes që nga të dhënat e para të futura në ditarin elektronik. Meqë ekspertët janë thelbi i sistemit, cdo gjë është bërë dhe do të bëhet për ta lehtësuar punën e tyre. Dhe meqë ra fjala...na duhen edhe ekspertë të tjerë!

Mrekullohem cdo ditë nga njerëzit fantastik që takojmë në Cucumish dhe kjo është fitorja më e mdhe!

Të gjitha të mirat!


Prezantuar nga cucumis - Perkthyer nga Bleta

Mesazhi i fundit

Autori
Mesazh

17 Korrik 2007 10:50

Yolcu
Numri i postimeve: 152
Bunu duymak güzel.
İyi ki doğdun

20 Korrik 2007 07:29

tristangun
Numri i postimeve: 1014
whiii !
gelukkige verjaardag!

20 Korrik 2007 08:07

pluiepoco
Numri i postimeve: 1257
我伴随着西瓜村(葫芦娃)成长。这里的语种还不是很多,大家努力啊。

20 Korrik 2007 13:32

Aura Gal
Numri i postimeve: 2
La mulţi, mulţi ani! Ma bucur mult să fiu aici cu voi! E minunat!

24 Korrik 2007 19:36

zaidita
Numri i postimeve: 38
Cumpleaños Feliz Cucumis.
Es verdad que entré en Cucumis hace muy poco tiempo y mi participación ha sido limitada, pero reconozco el gran aporte que hace Cucumis al mundo de los traductores.
Un abrazo.
Zaida

2 Gusht 2007 13:13

meuillon
Numri i postimeve: 10
Bon anniversaire Cucumis !!!
Félicitations !!


8 Gusht 2007 17:07

khalila
Numri i postimeve: 1
عيد سعيد والف مبروك وعمر مديد مكلل بالنجاح.

10 Gusht 2007 02:55

casper tavernello
Numri i postimeve: 5057
Cucumis has 50.000 registered users!

16 Gusht 2007 07:51

orienteering
Numri i postimeve: 4
her sal be xer u xeshi be

18 Gusht 2007 18:48

gigi1
Numri i postimeve: 116
Χρόνια πολλά Cucumis να τα εκαταστήσεις !!!

30 Gusht 2007 17:18

naninibg
Numri i postimeve: 7
Честит рожден ден! Желая дълъг живот на сайта и да продължим да си помагаме взаимно.

11 Shtator 2007 14:31

anealin
Numri i postimeve: 35
прикольно! Поздравляю! Мне тут нравится.

12 Tetor 2007 08:47

Ahmeds
Numri i postimeve: 1
مبارك عليكم نجاحاتكم ، وهذا بفضل التكاتف والإخلاص .
نتمى لكم الوفيق


17 Tetor 2007 21:03

casper tavernello
Numri i postimeve: 5057
HIPPIE BIRTHDAY

Serviette_Happy_Birthday_Blumen_Flowerpower.jpg

23 Shkurt 2008 20:55

kendi
Numri i postimeve: 26
سلامــــــــــــا وأمـــامــــا

25 Maj 2008 04:31

Imhotep
Numri i postimeve: 28
嗯嗯~~希望加大宣传力度,好多人还不知道的说!

1 Dhjetor 2009 19:40

ミハイル
Numri i postimeve: 275
お誕生日おめでとう!
これからもますます規模を拡大していくことをお祈りします!

18 Qershor 2018 05:39

Tompitt
Numri i postimeve: 6
sounds great!
- roll the ball -

8 Tetor 2018 10:17

Oriana11
Numri i postimeve: 5
This is also is a good information thanks for sharing here.
Download Free facebook video downloader

29 Janar 2019 08:48

luciham20
Numri i postimeve: 10
Very interesting details you have observed, thank you for putting up. free online brain games
Lexo me shume