Cucumis - Shërbim përkthimi në linjë falas
. .


Regjistrohu

Identifikim

Fjalëkalim

Konfirmo fjalëkalimin

Email
@hotmail.com, @msn.com, @live.com
Kjo e-mail adresë duhet të jetë e vlefshme sepse do të përdoret për procesin e regjistrimit.
Cucumis.org NUK do ta shesë adresen e e-mailit tuaj dhe NUK do t'ju dërgojë e-maile të padëshirueshme. Ju lutem përdorni një e-mail adresë që e kontrolloni rregullisht kështu që të mund të merrni njoftime të dobishme në qoftë se e keni aktivizuar opcionin (përkthime të mbaruara, mesazhe personale, etj...).


Shteti

Gjuha amtare

Gjuhët që je i aftë t'i lexosh dhe t'i kuptosh së paku 75% që në leximin e parë
en
Anglisht
tr
Turqisht
fr
Frengjisht
es
Spanjisht
it
Italisht
pt-br
Portugjeze braziliane
de
Gjermanisht
ro
Romanisht
ar
Arabisht
ru
Rusisht
sv
Suedisht
el
Greqisht
bg
Bullgarisht
he
Hebraisht
la
Gjuha Latine
sq
Shqip
sr
Serbisht
nl
Gjuha holandeze
da
Gjuha daneze
pt
Gjuha portugjeze
pl
Gjuha polake
zh-cn
Kineze e thjeshtuar
lt
Lituanisht
no
Norvegjisht
fa
Persishtja
fi
Finlandisht
bs
Boshnjakisht
hr
Kroatisht
hu
Hungarisht
ja
Japonisht
zh-tw
Kinezisht
ca
Katalonje
eo
Esperanto
cs
Çeke
ko
Koreane
sk
Gjuha sllovake
uk
Gjuha Ukrainase
af
Gjuha Afrikanase
hi
Hindu
is
Islandeze
th
Tailandeze
fo
Gjuha Faroese
mk
Maqedonisht
vi
Vietnamisht
et
Estonisht
ku
Gjuha kurde
ga
Gjuha irlandeze
mn
Mongolisht
br
Bretonisht
lv
Letonisht
in
Indonezisht
sl
Gjuha sllovene
xx-klingon
Klingon
fy
Gjuha Friziane
tl
Tagalogishte
grc
Greqishtja e lashtë
ka
Gjuha Gruzijane
ne
Nepalisht
az
Gjuha Azerbaixhanase
ur
Urdu
ms
Malajzisht
sw
Gjuha svahili
eu
Baske
mr
Gjuha marathi
te
Gjuha telugu
xx-wenyan
Kinezishtja Letrare / Wényánwén
jv
Gjuha javaneze
bn
Bengalisht
new
Nepalisht
yi
Gjuha jidish
pa
Gjuha panxhabi
sa
Sanskritishtja
rom
Gjuha rome
ta
Gjuha tamile
unknown
Gjuhët tjera

Mashkull-Femer Mashkull
Femer

Viti i lindjes

Njoftohuni me nje e-mail per mesazhet e reja
Adresa juaj e e-mailit nuk do te publikohet dhe do te jete e fshehur


Po
Jo

Më dergo një e-mail kur përkthimi që kam kërkuar është bërë dhe/ose është pranuar

Po
Jo

Më dërgo sipas rastit leternjoftime me e-mail

Po
Jo

Terms of use

- It is not allowed to create duplicated accounts. One person, one account.

- Cucumis.org does not remove accounts on demand. Think twice before you register. Nevertheless you can contact us to deactivate your account or change your user name if there is a good reason.

- Cucumis.org will use any means to keep the discussions warm and polite in its forums. Including account limitations, and deactivations.

- Cucumis intends to provide high-quality written translations. We ask to our members to translate only into their native language (at first).

- The translations submitted by our members are proofread by volunteers, who are called the "Experts". You will accept their decisions and respect their (hard) work.

- There is a set of limitations that applies to the new members and that is automatically removed 3 days (or 1 month for some of them) after their registration. Among them : your translations are limited to your native language (3 days), you can't vote on translation evaluations (1 month).

I te njejtit mendim     Po   Jo