Cucumis - Бесплатная служба online перевода
. .Перевод - Турецкий-Японский - Tamam…iyi yıl dileği için çok geç

Текущий статусПеревод
Данный текст доступен на следующих языках: ФранцузскийАнглийскийНорвежскийДатскийХорватскийПерсидский языкРумынскийИтальянскийИспанскийБолгарскийПортугальскийШведскийГолландскийЛитовскийПольскийКаталанскийВенгерскийТурецкийУкраинскийГреческийНемецкийСербскийЭсперантоКитайский упрощенный ФинскийБоснийскийЛатышскийАлбанскийВьетнамскийБретонскийИвритРусскийТайский
Запрошенные переводы: ЯпонскийКитайскийирландскийклингонНепальскийНевариУрдуФарерскийКурдский языкМонгольскийБаскскийФризскийЦыганскийСанскритЯзык панджабиИдишСуахилиДревнегреческийЯванскийтелугуМаратхиТамильскийМакедонский

Категория Вебсайт / Блог / Форум - Компьютеры / Интернет

Статус
Tamam…iyi yıl dileği için çok geç
Перевод
Турецкий-Японский
Добавлено cucumis
Язык, с которого нужно перевести: Турецкий

Tamam… İyi yıllar dilemek için çok geç, şu an üzerinde çalıştığım işle meşgulüm, ancak sizler hâlâ aklımdasınız, Cucumis‘teki sevgili arkadaşlarım ve meslektaşlarım .

lilian canale ve Francky5591 halen yönetimden sorumlular ve şimdi onlara Bamsa, Freya ve gamine ile yoğun çalışanlar tarafından yardım edilmekte.

Şimdi çok istenen SSS sayfamız ve ayrıca değerleri yaşlarına bağlı olmayan yeni, genç ve yetenekli uzmanlarımız var!

Diğer bir yeniliğe gelince, şimdilerde siteye entegre edilen "Google arama"; kullanıcılar, üyeler, uzmanlar, adminler ve 'te halihazırda yapılmış çevirileri arayanlar için çok daha kullanışlı.

Bağımsız oyun geliştirme işimle çok meşgul olduğum sır değil. Cucumis'e gerektiğinden az sıklıkla bağlanmamın nedenini öğrenmek isterseniz, geliştirdiğim iPhone oyunlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada, benimle irtibata geçmek isterseniz, twitter'da size daha çok yanıt verebilirim.


23 Май 2011 11:14