Cucumis - निशुल्क अन्-लाइन अनुबाद सेवा
. .अनुबाद - तुर्केली-Basque - Tamam…iyi yıl dileği için çok geç

अहिलेको अवस्थाअनुबाद
यो हरफ निम्न भाषामा उपलब्ध छ: फ्रान्सेलीअंग्रेजीनर्वेजियनडेनिसक्रोएसियनPersian languageरोमानियनइतालियनस्पेनीBulgarianपोर्तुगालीस्विडेनीडचलिथुएनियनपोलिसकातालानहन्गेरियनतुर्केलीUkrainianयुनानेलीजर्मनसरबियनएस्पेरान्तोचिनीया (सरल)फिनल्यान्डीBosnianLatvianअल्बेनियनVietnameseBretonयहुदीरूसीThai
अनुरोध गरिएका अनुबादहरु: जापानीचीनीयाआइरिसक्लिनगननेपालीनेवारीUrduफरोईजKurdishMongolianBasqueFrisianRomaniSanskritPunjabiYiddishSwahiliAncient greekJavaneseTeluguMarathiTamilMacedonian

Category Web-site / Blog / Forum - Computers / Internet

शीर्षक
Tamam…iyi yıl dileği için çok geç
अनुबाद
तुर्केली-Basque
cucumisद्वारा बुझाइएको
स्रोत भाषा: तुर्केली

Tamam… İyi yıllar dilemek için çok geç, şu an üzerinde çalıştığım işle meşgulüm, ancak sizler hâlâ aklımdasınız, Cucumis‘teki sevgili arkadaşlarım ve meslektaşlarım .

lilian canale ve Francky5591 halen yönetimden sorumlular ve şimdi onlara Bamsa, Freya ve gamine ile yoğun çalışanlar tarafından yardım edilmekte.

Şimdi çok istenen SSS sayfamız ve ayrıca değerleri yaşlarına bağlı olmayan yeni, genç ve yetenekli uzmanlarımız var!

Diğer bir yeniliğe gelince, şimdilerde siteye entegre edilen "Google arama"; kullanıcılar, üyeler, uzmanlar, adminler ve 'te halihazırda yapılmış çevirileri arayanlar için çok daha kullanışlı.

Bağımsız oyun geliştirme işimle çok meşgul olduğum sır değil. Cucumis'e gerektiğinden az sıklıkla bağlanmamın nedenini öğrenmek isterseniz, geliştirdiğim iPhone oyunlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada, benimle irtibata geçmek isterseniz, twitter'da size daha çok yanıt verebilirim.


2011年 मे 23日 11:14