Cucumis - Serviço de tradução on-line gratuito
. .Tradução - Turco-Tâmil - Tamam…iyi yıl dileği için çok geç

Estado atualTradução
Este texto está disponível nas seguintes línguas : FrancêsInglêsNorueguêsDinamarquêsCroataPersa (farsi)RomenoItalianoEspanholBúlgaroPortuguês europeuSuecoHolandêsLituanoPolonêsCatalãoHúngaroTurcoUcranianoGregoAlemãoSérvioEsperantoChinês simplificadoFinlandêsBósnioLetônioAlbanêsVietnamitaBretão HebraicoRussoTailandês
Traduções solicitadas: JaponêsChinês tradicionalIrlandêsKlingonNepaliNewariUrduFeroêsCurdoMongolBascoFrisãoRomaniSânscritoPunjabiIídicheSuaíliGrego antigoJavanêsTeluguMarataTâmilMacedônio

Categoria Web-site / Blog / Fórum - Computadores / Internet

Título
Tamam…iyi yıl dileği için çok geç
Tradução
Turco-Tâmil
Enviado por cucumis
Idioma de origem: Turco

Tamam… İyi yıllar dilemek için çok geç, şu an üzerinde çalıştığım işle meşgulüm, ancak sizler hâlâ aklımdasınız, Cucumis‘teki sevgili arkadaşlarım ve meslektaşlarım .

lilian canale ve Francky5591 halen yönetimden sorumlular ve şimdi onlara Bamsa, Freya ve gamine ile yoğun çalışanlar tarafından yardım edilmekte.

Şimdi çok istenen SSS sayfamız ve ayrıca değerleri yaşlarına bağlı olmayan yeni, genç ve yetenekli uzmanlarımız var!

Diğer bir yeniliğe gelince, şimdilerde siteye entegre edilen "Google arama"; kullanıcılar, üyeler, uzmanlar, adminler ve 'te halihazırda yapılmış çevirileri arayanlar için çok daha kullanışlı.

Bağımsız oyun geliştirme işimle çok meşgul olduğum sır değil. Cucumis'e gerektiğinden az sıklıkla bağlanmamın nedenini öğrenmek isterseniz, geliştirdiğim iPhone oyunlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada, benimle irtibata geçmek isterseniz, twitter'da size daha çok yanıt verebilirim.


23 Maio 2011 11:14