Cucumis - Shërbim përkthimi në linjë falas10Përkthime - Italisht-Shqip - complimenti

Statusi aktualPërkthime
Ky tekst është në dispozicion në këto gjuhë: ItalishtShqip

Kategori Gjuha e folur - Dashuri / Miqësi

Titull
complimenti
Tekst
Prezantuar nga lu1983la
gjuha e tekstit origjinal: Italisht

Sei un tesoro e quando mi chiami piccola io impazzisco. Grazie di esistere. Ti voglio tanto bene

Titull
Komplimente
Përkthime
Shqip

Perkthyer nga wondergirl
Përkthe në: Shqip

Je nje "thesar" dhe kur me theret vogelushe cmendem fare.Faleminderit qe ekziston.Te dua shume shume.
U vleresua ose u publikua se fundi nga Sangria - 12 Korrik 2007 15:59

Mesazhi i fundit

Autori
Mesazh

30 Mars 2006 09:22

3lton
Numri i postimeve: 3
Je si shpirt (schpirt) dhe kur me therret vogelushe cmendem. Falemnderit qe eksiston. Te dua shume