Cucumis - Shërbim përkthimi në linjë falasDy vjetori!


12 Korrik 2007
Gëzuar ditëlindjen Cucumis!

Deri tani 46000 anëtarë,5000 vizitorë dhe 100 përkthime ne dit.
Ka lindur një komunitet i fortë njerëzish, që ndajnë një interes të përbashkët për gjuhët.

Një falënderim i përzemërt u shkon ekspertëve, administratorëve dhe anëtarëve, të cilët e japin kontributin e tyre cdo ditë.

Nuk mund t'i përmend të gjithë përmirësimet e faqes që nga të dhënat e para të futura në ditarin elektronik. Meqë ekspertët janë thelbi i sistemit, cdo gjë është bërë dhe do të bëhet për ta lehtësuar punën e tyre. Dhe meqë ra fjala...na duhen edhe ekspertë të tjerë!

Mrekullohem cdo ditë nga njerëzit fantastik që takojmë në Cucumish dhe kjo është fitorja më e mdhe!

Të gjitha të mirat!


Prezantuar nga cucumis - Perkthyer nga Bleta

Mesazhi i fundit

Autori
Mesazh

15 Korrik 2007 18:13

Witchy
Numri i postimeve: 477
Bon anniversaire Cucumis.
Je suis contente et fière de faire partie de cette communauté depuis presque 2 ans, car si le site est né le 12, je me suis inscrite le 20.

J'avoue qu'au début, quand je me suis inscrite, je ne pensais pas que le site allait connaître un tel succès.

Je remercie JP pour tout cela, mais aussi car il m'a fait confiance en tant qu'admin et expert.

Longue vie au site.

16 Korrik 2007 09:12

evahongrie
Numri i postimeve: 22
Bon Anniversaire CUCUMIS

17 Korrik 2007 10:50

Yolcu
Numri i postimeve: 152
Bunu duymak güzel.
İyi ki doğdun

20 Korrik 2007 07:29

tristangun
Numri i postimeve: 1014
whiii !
gelukkige verjaardag!

20 Korrik 2007 08:07

pluiepoco
Numri i postimeve: 1257
我伴随着西瓜村(葫芦娃)成长。这里的语种还不是很多,大家努力啊。

20 Korrik 2007 13:32

Aura Gal
Numri i postimeve: 2
La mulţi, mulţi ani! Ma bucur mult să fiu aici cu voi! E minunat!

24 Korrik 2007 19:36

zaidita
Numri i postimeve: 38
Cumpleaños Feliz Cucumis.
Es verdad que entré en Cucumis hace muy poco tiempo y mi participación ha sido limitada, pero reconozco el gran aporte que hace Cucumis al mundo de los traductores.
Un abrazo.
Zaida

2 Gusht 2007 13:13

meuillon
Numri i postimeve: 10
Bon anniversaire Cucumis !!!
Félicitations !!


8 Gusht 2007 17:07

khalila
Numri i postimeve: 1
عيد سعيد والف مبروك وعمر مديد مكلل بالنجاح.

10 Gusht 2007 02:55

casper tavernello
Numri i postimeve: 5057
Cucumis has 50.000 registered users!

16 Gusht 2007 07:51

orienteering
Numri i postimeve: 4
her sal be xer u xeshi be

18 Gusht 2007 18:48

gigi1
Numri i postimeve: 116
Χρόνια πολλά Cucumis να τα εκαταστήσεις !!!

30 Gusht 2007 17:18

naninibg
Numri i postimeve: 7
Честит рожден ден! Желая дълъг живот на сайта и да продължим да си помагаме взаимно.

11 Shtator 2007 14:31

anealin
Numri i postimeve: 35
прикольно! Поздравляю! Мне тут нравится.

12 Tetor 2007 08:47

Ahmeds
Numri i postimeve: 1
مبارك عليكم نجاحاتكم ، وهذا بفضل التكاتف والإخلاص .
نتمى لكم الوفيق


17 Tetor 2007 21:03

casper tavernello
Numri i postimeve: 5057
HIPPIE BIRTHDAY

Serviette_Happy_Birthday_Blumen_Flowerpower.jpg

23 Shkurt 2008 20:55

kendi
Numri i postimeve: 26
سلامــــــــــــا وأمـــامــــا

25 Maj 2008 04:31

Imhotep
Numri i postimeve: 28
嗯嗯~~希望加大宣传力度,好多人还不知道的说!

1 Dhjetor 2009 19:40

ミハイル
Numri i postimeve: 275
お誕生日おめでとう!
これからもますます規模を拡大していくことをお祈りします!

18 Qershor 2018 05:39

Tompitt
Numri i postimeve: 6
sounds great!
- roll the ball -
Lexo me shume